II SZKOLNA OLIMPIADA KLAS INTEGRACYJNYCH

Kategoria: WYDARZENIA Super User

„W duchu tolerancji”

„Pragniemy zwyciężać, lecz, jeśli nie będziemy mogli zwyciężyć, będziemy dzielni w swym wysiłku!”

W poniedziałek 20 listopada w związku z obchodzonym 16 listopada Międzynarodowym Dniem Tolerancji odbyła się
II Szkolna Olimpiada Klas Integracyjnych.
Ośmioosobowe drużyny - reprezentujące klasy 2a, 2b oraz 3a gimnazjum - po złożeniu ślubowania przystąpiły do sportowej rywalizacji. Jak przystało na prawdziwych olimpijczyków, uczniowie, walcząc w przeróżnych konkurencjach, dążyli ze wszystkich sił do osiągnięcia jak najlepszego wyniku.
Nasi gimnazjaliści cały czas pamiętali o tym, co najważniejsze - zasadzie fair play oraz szacunku wobec rywala. Ostatecznie zwyciężyli … WSZYSCY UCZNIOWIE, ponieważ wykazali się sprawnością fizyczną, pomysłowością, precyzją, umiejętnością współpracy i byli dzielni w swym wysiłku, a przecież dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 17 im. prof. Jana Karskiego w Rudzie Śląskiej.